Genel
Posted in

Alkali su arıtma cihazı

Posted in

Alkali su arıtma cihazı, günlük suyu antioksidan bakımından zengin süper suya dönüştüren akıllı, güçlü makinelerdir. İyonize su iki şekilde gelir – alkali ve asidik. Her türün farklı faydaları vardır ve çeşitli kullanımlar için kullanılabilir. Alkali su arıtma cihazı, alkali ve asidik suyu üretmek için güç ve titanyum plakaların bir kombinasyonunu kullanır. Bu yüksek ve düşük pH’lı sular, antioksidanlar, moleküler hidrojen ile doludur ve azaltılmış bir su molekülü boyutuna (mikro kümelenmiş) sahiptir.

Alkali su arıtma cihazı nasıl çalışır?

Kaynak suyu önce Alkali su arıtma cihazı na akar. Daha sonra bir elektroliz işlemi ile katyonlar ve anyonlar iki akıma ayrılır. pH seviyesi ve ORP, “ayarlar” düğmeleriyle hassas bir şekilde kontrol edilir ve su iyonlaştırıcılarımızda pH 3,0 – 11,5 arasında değişen çözümler oluşturur.

Alkali su arıtma cihazı
Alkali su arıtma cihazı

Plakalar

Alkali su arıtma cihazı, suyu yüksek ve düşük pH formlarına ayırmak için katı, ağ ve hibrit titanyum platin kaplı plakalar kullanır.

Alkali su arıtma cihazı, minimum 1,2 – 2 mikron kalınlığa ulaşmak için özel bir Vanguard® işlemi kullanılarak daldırılan ve kaplanan platin kaplı titanyum plakalar kullanır. Bu, plaka korozyonunu önleyerek suyun güvenli ve kirletici içermemesini sağlar.

Katı kaplamalı plakalar, hibrit/ağ plakaların daha derin bir ORP ve daha fazla tıbbi hidrojen çıkışına izin verdiği yerlerde bütünlüğü artırır. Her iki tarz da 2021 için oldukça verimlidir. Alkali su arıtma cihazı, kireç oluşumunu, plaka hasarını ve düşük su kalitesini önleyen katı ve örgü plakalar kullanır. Tüm plakalar ömür boyu desteklenir

Güç

Alkali su arıtma cihazı, su yapma işlemi sırasında bir güç kaynağı kullanır. İyonizasyon için kullanılan güç miktarı, genel performansın anahtarıdır. Bu güç kaynağı ya bir transformatördür ya da bir anahtarlamalı güç kaynağıdır (smps). Güç kaynağı, suya verilen elektrik akımını sağlar, güç kaynağı ne kadar büyükse iyonizasyon gücü o kadar fazladır.

Alkali su arıtma cihazı, diğerlerinden daha tutarlı ve doğru bir pH sağlayan bir SMPS ve bir transformatör güç kaynağı kullanır. Bunları kullanmak, sorunsuz güç dağıtımı sağlar ve plakalarda gereksiz aşınma ve yıpranma oluşturmaz. Güç kaynağı ömür boyu dayanacak şekilde üretilmiştir, dolayısıyla değiştirilmesi gerekmez.

Plastik

Alkali su arıtma cihazının kullandığı plastikler, suyun kalitesi kadar iyonlaştırıcının güvenliği ve uzun ömürlülüğü için de son derece önemlidir. Suyu kirleticilerden arındırmak için yüksek kaliteli plastikler gereklidir ve üniteden geçen sıcak su gibi yüksek sıcaklıktaki ortamlarda plastiğin sızmasını önler.

Alkali su arıtma cihazı’nın iyonlaştırıcıları, plastiğin suyla temas ettiği her yerde FDA onaylı plastikler kullanır. Bu, ömür boyu sahiplik için makinenizin güvenliğini ve kalitesini sağlar.

Filtre

Ucuz ve düşük kaliteli iyonlaştırıcılar, pH’ı değiştirmek veya değiştirmek için kimyasalların, katkı maddelerinin ve filtrelerin kullanılmasını gerektirir. Yüksek kaliteli iyonlaştırıcılar, doğal olarak yüksek ve düşük pH’lı su üretmek için yalnızca makinenin plakalarını ve güç kaynağını kullanır.

Alkali su arıtma cihazı su iyonlaştırıcıları tamamen doğal kimyasal içermez ve yüksek ve düşük pH’lı su üretmek için herhangi bir filtre veya katkı maddesi gerektirmez. Su iyonlaştırıcılarımız, ön filtreleme veya tüm ev sistemi kullanan müşteriler için filtre gerektirmez.

Garanti

Bir Alkali su arıtma cihazı satın alırken, ürününün arkasında duran bir şirket seçmek önemlidir. Müşteri hizmetleri, garanti, geri dönüş süresi ve genel destek, güvenle satın almanızı sağlar.

Thermacure Alkali su arıtma cihazı zaman sınırlaması olmayan VIP sınırlı ömür boyu garantisi ve sınırlı ömür boyu garantisi, ürünümüzün arkasında durduğumuz anlamına gelir. 

Sepet 0

Login

Hesap Oluştur

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.